O mnie

Nazywam się Agnieszka Kwiatkowska. Zawodowo jestem pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem i socjoterapeutą. W wolnym czasie pasjonuję się szukaniem informacji o tym, jak lepiej i szczęśliwiej żyć oraz „przerabianiem” tego na sobie i patrzeniem z ciekawością, dokąd mnie to zaprowadzi.

To jest już drugi blog, który prowadzę. Pierwszy zdrowa-odnowa.pl pojawił się z potrzeby dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, które zdobyłam szukając drogi do zdrowia swojego i moich dzieci. Punktem wyjścia były choroby i niedyspozycje zdrowotne moje i moich dzieci.

Teraz postanowiłam rozpocząć nowy etap w blogowaniu. Zostawić tamto już za sobą. Teraz jest nowe. Czy lepsze? Nie wiem…, ale na pewno inne 🙂

Mam nadzieję, że to, co znajdziesz na moim blogu, zainspiruje Cię do wejścia ze mną na drogę odkrywania siebie, stawania się swoim przyjacielem i radzenia sobie z napotykanymi wyzwaniami. Będzie tutaj trochę o dbaniu o swoje ciało, swoje emocje i swojego ducha. O tym, jak codziennie, OD NOWA, podejmować wyzwanie lepszego życia, nie tylko w aspekcie zdrowia fizycznego, ale takiego zdrowia rozumianego bardzo szeroko.

UWAGA!

Informacje zawarte na moim blogu nie zastąpią w żadnym wypadku porady lekarskiej, badań diagnostycznych ani leczenia farmakologicznego. Nikogo nie namawiam do zaprzestania leczenia ani niekorzystania z porad lekarskich czy terapii.

Na swoim blogu opisuję moje doświadczenia lub informacje, które wydają się wartościowe i mogą być wsparciem dla konwencjonalnych metod leczenia czy korzystania z pomocy specjalisty.
Jeżeli dla kogokolwiek moje wskazówki okażą się użyteczne i pomocne, będzie mi niezmiernie miło.

Z miłością,
Agnieszka

(Visited 21 times, 1 visits today)